Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü 

Çocuk ve Trafik Eğitimi Çalıştayı

07-08 Mart 2013 tarihleri arasında İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü ile Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü işbirliği ve Doğuş Otomotiv sponsorluğunda Ankara Hilton Double Tree otelde iki günlük  “Çocuk ve Trafik Eğitimi Çalıştayı” düzenlenmiştir.
Çocuk ve Trafik Eğitimi Çalıştayı

 

             Açılış konuşmalarından sonra çalıştaya katılanlar dört gruba ayrılarak çalışma yapmışlardır. Son günde ise çalıştay sonuç bildirisi okunarak tamamlanmıştır. Çalıştay açılış konuşmalarında Bakanlığımızı temsilen Genel Müdürümüz sayın Mehmet KÜÇÜK bir konuşma yaparak çocuk ve trafik eğitiminin önemi üzerinde durmuştur. Çalıştaya,  Genel Müdürlüğümüzü temsilen Trafik ve Sürücü Eğitimleri Grup Başkan Vekili Ercan ALPAY ile Şube Müdürü Cevdet BULUT katılmışlardır.

 

 

Serhat Mah. 1290. Sokak No.1 06374 Yenimahalle/Ankara - MTSK ve Özel Kurumlar413 30 34Öğrenci İşleri413 25 09Özel Okullar 413 34 25 İzleme ve Denetim413 25 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.