Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü 

Genel Müdür Şamlıoğlu, TÜSEKON Heyetini Kabul Etti

Genel Müdür Şamlıoğlu, TÜSEKON Heyetini Kabul Etti

Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Kemal ŞAMLIOĞLU, Sürücü Eğitimcileri Konfederasyonu (TÜSEKON) heyetini kabul etti.

 

Genel Müdürlük makamında gerçekleşen kabülde; sürücü eğitimleri ve sınavlar konusu ele alınırken bu alanda yapılan çalışmalar, elde edilen başarı ve gelecek projeksiyonları konusunda müzakerelerde bulunuldu.

 

Görüşmede TÜSEKON Konfederasyonu Genel Başkanı İsmail YILMAZ’ın yanı sıra konfederasyon üyeleri Akdeniz Federasyonu (ASKEF), Batı Anadolu Federasyonu (BASKEF), Doğu Anadolu Federasyonu (DASKEF), Güneydoğu Anadolu Federasyonu (GASKEF), İstanbul Federasyonu (İSKEF), Karadeniz Federasyonu (KASKEF), Marmara Federasyonu (MASKEF) ve Orta Anadolu Federasyonu (OSKEF) genel başkanları da hazır bulundu.

 

Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Kemal ŞAMLIOĞLU, sektör temsilcileriyle çalışmaya ve sahadaki sorunları elbirliğiyle çözmeye devam edeceklerini dile getirerek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Serhat Mah. 1290. Sokak No.1 06374 Yenimahalle/Ankara - MTSK ve Özel Kurumlar413 30 34Öğrenci İşleri413 25 09Özel Okullar 413 34 25 İzleme ve Denetim413 25 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.