Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü 

Genel Müdürümüz Kalkınma Bakanlığından Daire Başkanı ve Uzmanları kabul etti

Özel okullara yönelik öğrenci bazlı ödeme modellerlinden Kupon (Voucher) sistemi üzerine Kalkınma Bakanlığı Uzmanları ile Genel Müdürlüğümüzde toplantı gerçekleştirilmiştir.
Genel Müdürümüz Kalkınma Bakanlığından Daire Başkanı ve Uzmanları kabul etti

 

Kalkınma Bakanlığı, Sosyal Sektörler ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü, Eğitim ve Kültür Dairesi Başkanı Ahmet Alper EGE ile eğitim sektörü uzmanları Alper YATMAZ ve Betül Ersin UYSAL, Genel Müdürlüğümüz 2. Kat toplantı salonunda yapılan toplantıda özel okullarda kupon sistemi üzerine değerlendirmelerini paylaşmışlardır.

Toplantıda Planlama Uzmanı Sayın Alper YATMAZ “Türkiye için Kupon sistemi önerisi ve Tartışması” konulu bir sunum gerçekleştirmiştir.  Dünyada uygulanan kupon sistemleri üzerinde görüş alış-verişinde bulunulan toplantıda; Türkiye’de uygulanmasına yönelik model arayışı ve araştırma ihtiyacı vurgulanmıştır. 
 

Kalkınma Bakanlığı toplantı

 

Serhat Mah. 1290. Sokak No.1 06374 Yenimahalle/Ankara - MTSK ve Özel Kurumlar413 30 34Öğrenci İşleri413 25 09Özel Okullar 413 34 25 İzleme ve Denetim413 25 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.