Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü 

GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ÖMER FARUK YELKENCİ ANKARA SANAYİ ODASI TEKNİK KOLEJİNİ ZİYARET ETTİ

    Mesleki Teknik Eğitimin Okullarının Organize Sanayi Bölgelerindeki önemine vurgu yapan Genel Müdürümüz Sayın Ömer Faruk YELKENCİ ve Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü Okullar Daire Başkanı Sayın Yusuf OKUMUŞ Okul hakkında bilgiler aldı. Okulun Kurulmasında büyük emekler veren Ankara Sanayi Odası Başkanı M.Nurettin ÖZDEBİR ve İş Adamı Okul Eğitim Kurulu üyesi Ali Fuat ERDOĞAN Genel Müdürümüz Sayın Ömer Faruk YELKENCİ ve Sayın Yusuf OKUMUŞ’a nazik ziyaretinden dolayı teşekkür etti ve 12 Mayıs 2015’de OSB Başkan Ve Müdürlerine Yönelik toplantı çalışmaları hakkında bilgi alış verişinde bulunuldu. Genel Müdürümüz Ziyaretin ardından son teknolojiyle donatılan ASO Teknik Kolejinin kurulmasında emeği geçen herkese teşekkür ederek tüm öğrenci ve öğretmenlere başarılar diledi.
GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN ÖMER FARUK YELKENCİ ANKARA SANAYİ ODASI TEKNİK KOLEJİNİ ZİYARET ETTİ

OSB OSB
OSB

Serhat Mah. 1290. Sokak No.1 06374 Yenimahalle/Ankara - MTSK ve Özel Kurumlar413 30 34Öğrenci İşleri413 25 09Özel Okullar 413 34 25 İzleme ve Denetim413 25 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.