Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü 

Genel Müdürümüzün İzmir ve Manisa Ziyaretleri

Genel Müdürümüzün  İzmir ve Manisa Ziyaretleri

 

 

          Genel Müdürümüz Mehmet KÜÇÜK Organize Sanayi  Bölgeleri Üst Kurul Genel Sekreteri Ali YÜKSEL ile beraber,  İzmir ilinde İzmir Kalkınma Ajansı tarafından Organize Sanayi Bölge Yöneticileri için düzenlenen toplantıya konuşmacı olarak katılıp; İzmir’deki OSB’lerin özel meslek liseleri açmaları konusunda sunumunu yaparak  bu konudaki yasal düzenlemeleri ve teşvikleri anlattı.  Ayrıca Ege Bölgesi Sanayi Odasını, Kemalpaşa ve Atatürk Sanayi Bölgelerini ziyaret ederek buralarda da ilgili kurumlarla özel meslek liseleri açmaları konusunda görüşmelerde bulundu.

 

         Ayrıca Genel Müdürümüz OSB’lerde açılan ve  ülkemizde  en fazla öğrenciye sahip olan Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde açılan Özel Meslek Lisesini ziyaret etti. Ziyarette yöneticilerden bilgi alan Genel Müdürümüz ayrıca sektörün gelişmesi için yapılması gerekenlerle ilgili de yöneticilerle fikir alışverişinde bulundu.

 

 

Genel Müdürümüzün İzmir ve Manisa Ziyaretleri   Genel Müdürümüzün İzmir ve Manisa Ziyaretleri
     
Genel Müdürümüzün İzmir ve Manisa Ziyaretleri   Genel Müdürümüzün  İzmir ve Manisa Ziyaretleri
     
Genel Müdürümüzün  İzmir ve Manisa Ziyaretleri   Genel Müdürümüzün  İzmir ve Manisa Ziyaretleri
     
Genel Müdürümüzün  İzmir ve Manisa Ziyaretleri  

Genel Müdürümüzün  İzmir ve Manisa Ziyaretleri

     

 

 

 

Serhat Mah. 1290. Sokak No.1 06374 Yenimahalle/Ankara - MTSK ve Özel Kurumlar413 30 34Öğrenci İşleri413 25 09Özel Okullar 413 34 25 İzleme ve Denetim413 25 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.