Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü 

Mehmet KÜÇÜK´ün Veda Mesajı

Mehmet KÜÇÜK´ün Veda Mesajı

Değerli Çalışma Arkadaşlarım ve Özel Öğretim Kurumları Camiasının Saygı Değer Mensupları;

 
11 Kasım 2008 tarihinde başladığım Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü görevinden bugün itibariyle ayrılıyorum. Bu görev sürem içerisinde yaklaşık 22.000 kurumdan ve 200.000 personelden oluşan özel öğretim kurumları sektörün gelişmesi için sizlerle birlikte özverili çalışmalar gerçekleştirerek faydalı olmaya çalıştığımıza inanıyorum.
 
Görevde bulunduğum süre içerisinde birlikte çalıştığım değerli Bakanlarımız, Sayın Hüseyin ÇELİK, Sayın Nimet BAŞ, Sayın Ömer DİNÇER ve Sayın Nabi AVCI ile çalışmak ve onları yakından tanımak benim için büyük bir onurdur. Kendilerinden çok şey öğrendiğim Sayın Bakanlarıma teşekkür ediyorum.
 
Birlikte çalışma fırsatı bulduğum Bakan Yardımcımız Sayın Orhan ERDEM’e, Müsteşarlarımız Sayın Muammer Yaşar ÖZGÜL, Esengül CİVELEK, M. Emin ZARARSIZ ve Yusuf TEKİN’e, Bakanlığımızın birim amirlerine, mesai arkadaşlarıma, taşra teşkilatımızın değerli il, ilçe yöneticileri ile müfettişlerine,  sivil toplum örgütleri ve sektör temsilcileri ile Genel Müdürlüğümüzün bütün çalışanlara ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
 
Her başlangıcın bir bitişi olduğu gibi görevlerin de bir sonu vardır. Önemli olan kubbede hoş bir seda bırakarak huzurlu ve mutlu bir şekilde görevden ayrılmaktır. Bu duygularla yeni göreve başlayan arkadaşıma da başarılar diliyorum. 
 

 

Serhat Mah. 1290. Sokak No.1 06374 Yenimahalle/Ankara - MTSK ve Özel Kurumlar413 30 34Öğrenci İşleri413 25 09Özel Okullar 413 34 25 İzleme ve Denetim413 25 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.