Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü 

MOTORLU TAŞIT SÜRÜCÜLERİ KURSU YÖNETİCİLERİNİN YÖNETİM BECERİLERİNİ GELİŞTİRME İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ

GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İLE SÜRÜCÜ EĞİTİMİ İŞVERENLERİ SENDİKASI (SÜRSEN) ARASINDA ÖZEL MOTORLU TAŞIT SÜRÜCÜLERİ KURSU YÖNETİCİLERİNİN YÖNETİM BECERİLERİNİ GELİŞTİRME İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.
MOTORLU TAŞIT SÜRÜCÜLERİ KURSU YÖNETİCİLERİNİN YÖNETİM BECERİLERİNİ GELİŞTİRME İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ

     Sürücü Eğitimi İşverenleri Sendikası talebiyle özel motorlu taşıt sürücüleri kursu yöneticilerinin iş ve işlemlerini etkin ve doğru yapabilmeleri, bilgi eksikliklerini gidermeleri, etkili yönetim becerileri sergilemeleri amacıyla Genel Müdürlüğümüz ile Sürücü Eğitimi İşverenleri Sendikası (SÜRSEN) arasında iş birliği protokolü imzalandı. Protokol ile, özel motorlu taşıt sürücüleri kursu yöneticilerinin yönetim becerilerinin geliştirilmesi ve bu sayede yöneticilerin kurumlarını sorunsuzca yönetmeleri, iş ve işlemlerini mevzuat hükümleri çerçevesinde zamanında yapmaları hedeflenmektedir.

     Protokol kapsamında özel motorlu taşıt sürücüleri kurslarında çalışan kurs yöneticilerinin yönetim becerilerini geliştirmek üzere hizmet içi eğitim faaliyetleri düzenelenecektir.

Serhat Mah. 1290. Sokak No.1 06374 Yenimahalle/Ankara - MTSK ve Özel Kurumlar413 30 34Öğrenci İşleri413 25 09Özel Okullar 413 34 25 İzleme ve Denetim413 25 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.