Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü 

OKUL SERVİS ARAÇLARI ŞOFÖRLERİ EĞİTİCİ EĞİTİMİ SEMİNERİ

      Okul Servis Araçları Şoförlerine Trafik Kültürü ve Güvenli Sürücülük Farkındalığını Oluşturmak Amacıyla ‘Okul Servis Şoförleri Eğitici Eğitimi Semineri’  06 - 08 Nisan 2015 tarihleri arasında Antalya’da düzenlendi.   Okul Servis Araçları Şoförlerine Trafik Kültürü ve Güvenli Sürücülük Farkındalığını Oluşturmak Amacıyla 06 - 08 Nisan 2015 tarihleri arasında Okul Servis Şoförleri Eğitici Eğitimi Semineri Antalya’da yapılıyor. Seminere Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürümüz Sayın Ömer Faruk Yelkenci, Trafik Eğitim ve Araştırma Daire Başkanı Yusuf Avan, Trafik ve Sürücü Eğitimleri Daire Başkanı Ercan Alpay, İzleme ve Denetim Koordinasyon Daire Başkanı Mehmet Baran, Eğitim Politikaları Daire Başkanı Celal KILIÇ , Antalya İl Emniyet Müdürü Cemil Tonbul, Antalya İl Milli Eğitim Müdürü Osman Nuri Gülay ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları/Şube Müdürleri katıldı.   Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürümüz Sayın Ömer Faruk Yelkenci yapmış olduğu konuşmasında; “ Servis sürücülerine verilecek her eğitim, öğrencilerimize ve ailelerine olumlu yönde dönecektir. Servislerle ilgili sorunu benimsersek çözüme daha kolay ulaşabileceğiz. Öğrencilerimizin geleceğimiz olduğu  hassasiyetinde taşıyacak servis şoförleri yetiştirirsek yaşanabilecek kötü olayların önüne geçebiliriz,” dedi.
OKUL SERVİS ARAÇLARI ŞOFÖRLERİ EĞİTİCİ EĞİTİMİ SEMİNERİ

 

antalya seminer antalya seminer
antalya seminer antalya seminer
antalya seminer antalya seminer

Serhat Mah. 1290. Sokak No.1 06374 Yenimahalle/Ankara - MTSK ve Özel Kurumlar413 30 34Öğrenci İşleri413 25 09Özel Okullar 413 34 25 İzleme ve Denetim413 25 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.