Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü 

OSB İçinde ve Dışında Açılan Özel Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinin Kurum Temsilcileri İle Toplantı Yapıldı

OSB İçinde ve Dışında Açılan Özel Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinin Kurum Temsilcileri İle Toplantı Yapıldı

Organize Sanayi Bölgesi içinde ve dışında açılan Özel Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri toplantısı Özel Ankara Sanayi Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Toplantı salonunda gerçekleştirildi. Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü Okullar Dairesi Başkanı Mehmet BARAN´ın başkanlığında yapılan toplantıya ASO Başkanı Nurettin ÖZDEBİR, Mersin Tarsus Organize Sanayi Müdürü Sabri TEKLİ ve OSB içinde ve dışında faaliyette bulunan Özel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi temsilcileri katıldı.

Daire Başkanı Mehmet BARAN, OSB içinde/dışında açılan Özel Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinin içinde bulunduğu durumu sahadan gelen temsilcilerle birebir görüşerek değerlendirmek, kurum temsilcilerinden aldıkları dönütlerle her gün daha mükemmele ulaşmak yolunda bir adım daha atabilmek, kurum temsilcilerinin sahada gördükleri olumlu veya olumsuz durumları gündeme getirmelerini sağlamak ve çözüm yollarını birlikte bulabilmek amacıyla toplantının düzenlendiğini belirtti.

Daha sonra Özel Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri ile ilgili tanıtım sunusu yapıldı.

Sunumun ardından ASO Başkanı Nurettin ÖZDEBİR söz aldı ve Özel Öğretim Genel Müdürlüğünün son yıllardaki çalışmalarından,  Özel Ankara Sanayi Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Sincan Organize Sanayi Bölgesinde yapılan çalışmalardan bilgiler verdi.

Okul temsilcilerinin, karşılaştıkları sorunları, çözüm önerilerini ve Bakanlıktan beklentilerini dile getirdikleri toplantı Okullar Dairesi Başkanı Mehmet BARAN’ın sorulara ve çözüm önerilerine verdiği cevaplarla ve Genel Müdürlük düzeyinde yapılan çalışmaları özetlediği konuşmasıyla sona erdi.

10-03-2017 10-03-2017 10-03-2017

Serhat Mah. 1290. Sokak No.1 06374 Yenimahalle/Ankara - MTSK ve Özel Kurumlar413 30 34Öğrenci İşleri413 25 09Özel Okullar 413 34 25 İzleme ve Denetim413 25 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.