Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü 

MTSK Uygulama Seminerlerinin sonuncusu Antalya’da yapıldı.

2014 yılı içinde Bakanlığımız bünyesinde ilk defa yapılan MTSK Uygulama Seminerlerinin sonuncusu Antalya’da 26-27 Haziran 2014 tarihinde gerçekleştirildi.
MTSK Uygulama Seminerlerinin sonuncusu Antalya’da yapıldı.

 

Antalya ilinde bulunan MTSK temsilcileri ve MTSK Federasyonları yetkililerinin katılımı ile Antalya Turizm ve Otelcilik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli Konferans salonunda Uygulama Seminerlerinin sonuncusu yapıldı. 26-27 Haziran 2014 tarihinde yapılan Seminerin açılışına Daire Başkanlarımız Ercan Alpay, Mehmet Baran, Antalya Milli Eğitim Müdür Vekili Mehmet Karakaş, Şube Müdürü Ali Rıza Maslak katıldılar. Trafik ve Sürücü Eğitimleri Daire Başkanı Ercan Alpay ve Bilişimci Bayram Taran sürücü kurslarının kurucu/kurucu temsilcisi ve kurum müdürlerine motorlu taşıt sürücüleri kursları ile iş makinaları sürücüleri kurslarının mevzuatı ve elektronik modüllerin tanıtılması ile ilgili gerekli eğitimleri vermiş, sertifika töreni ile kapanış programını yapmışlardır.

MTSK Uygulama Seminerlerinin sonuncusu Antalya8217da yapıldı. MTSK Uygulama Seminerlerinin sonuncusu Antalya8217da yapıldı.

 

MEB Beşevler Kampüsü E Blok Beşevler ANKARA /Çankaya - MTSK ve Özel Kurumlar413 30 34Öğrenci İşleri413 25 09Özel Okullar 413 34 25 İzleme ve Denetim413 25 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.