Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü 

Okul Öncesi ve İlkokul Öğrencilerine Trafik Bilinci Kazandırılması Semineri

Okul Öncesi ve İlkokul Öğrencilerine Trafik Bilinci Kazandırılması Semineri Afyonkarahisar İli´nde gerçekleştirildi.
Okul Öncesi ve İlkokul Öğrencilerine Trafik Bilinci Kazandırılması Semineri

 

     Okul öncesi ve ilkokul öğrencilerimizde Trafik Bilinci oluşturmak ve toplumsal farkındalığı artırmak amacıyla, Bakanlığımız ve Sürücü Eğitimcileri Konfederasyonu ile ortak yürüteceğimiz projemiz kapsamında, 27-28 Şubat – 01 Mart 2017 tarihlerinde Afyonkarahisar ilinde, özel motorlu taşıt sürücü kurslarının iş ve işlemlerini yürüten il millî eğitim müdür yardımcıları veya şube müdürleri ile sürücü kurslarının trafik-çevre bilgisi ve trafik adabı dersinin eğitimini veren usta öğreticilerinin eğitimi ve mevzuat bilgilendirilmesini konu alan seminerimiz, Daire Başkanımız Ercan ALPAY, Şube Müdürlerimiz Cevdet BULUT ve Vedat KUŞGÖZOĞLU öncülüğünde verimli bir şekilde sonuçlanmıştır.

     Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü olarak bu proje kapsamında yapılacak tüm çalışmaların Ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ederiz.

 

03-03-201703-03-2017

MEB Beşevler Kampüsü E Blok Beşevler ANKARA /Çankaya - MTSK ve Özel Kurumlar413 30 34Öğrenci İşleri413 25 09Özel Okullar 413 34 25 İzleme ve Denetim413 25 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.