Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü 

Özel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürleri için Seminer Düzenlendi.

Özel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürleri için Seminer Düzenlendi.

 7-9 Mart 2018 tarihleri arasında, Trabzon Vakfıkebir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Otelinde Özel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul müdürlerine değişen mevzuata uyum sağlamaları, uygulamada karşılaşılan sorunları giderici çözümler bulmaları ve kurumların Genel Müdürlüğümüzce oluşturulmuş çağdaş standartları yakalamaları amacıyla seminer düzenlendi. Seminere Daire Başkanı Mehmet BARAN, İl Milli Eğitim Müdürü Hızır AKTAŞ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Samim AKSOY,Şube Müdürleri ve Özel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul müdürleri katıldı.

Özel Öğretim Kurumları mevzuatının  Özel Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerini ilgilendiren bölümlerinin öncelikli olarak işlendiği seminerde; devlet katkısı ödemeleri, öğrenci işleri, e-Okul ve MEBBİS ile ilgili sorunlar, OSB İçi ve OSB dışı Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinin mevcut durumu, karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri üzerinde ayrıntılı bir şekilde duruldu. Özel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlerine ilk kez düzenlenen seminer; Okul müdürlerinin Genel Müdürlüğümüzden taleplerinin alınması ve  dile getirilen sorunların çözümü konusunda bütün paydaşların ortak hareket etmesi gerektiği vurgulanarak iyi niyet temennileriyle   sona erdi.  

 
12-03-201812-03-2018  

MEB Beşevler Kampüsü E Blok Beşevler ANKARA /Çankaya - MTSK ve Özel Kurumlar413 30 34Öğrenci İşleri413 25 09Özel Okullar 413 34 25 İzleme ve Denetim413 25 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.