Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü 

XII. Geleneksel Eğitim Sempozyumu

7-8-9 Şubat 2013 tarihlerinde Antalya Rixos Lares Otel´de Türkiye Özel Okullar Birliği Derneği´nin  "Yeni Eğitim Sistemi ve Dijital Eğitimde Öğretmenin Yeri ve Önemi" konulu XII. Geleneksel Eğitim Sempozyumu yapılmıştır.
XII. Geleneksel Eğitim Sempozyumu

 

           Genel Müdürümüz Mehmet KÜÇÜK , Özel Okullar Grup Başkanımız Şakir SAYIN ve Özel Okullar Şube Müdürümüz Ercan ÖZLÜ 7-8-9 Şubat 2013 tarihlerinde Antalya Rixos Lares Otel´de Türkiye Özel Okullar Birliği Derneği´nin  "Yeni Eğitim Sistemi ve Dijital Eğitimde Öğretmenin Yeri ve Önemi" konulu XII. Geleneksel Eğitim Sempozyumuna katılmışlardır. Sempozyuma özel öğretim alanında faaliyet gösteren çeşitli STK´lar, Basın Kuruluşları ve 750 civarında Özel Okul Kurucu, Yönetici ve Öğretmenleri  katılmıştır. Genel Müdürümüz toplantının son günü yaptığı konuşmada; son bir yıl içerisinde Özel Öğretim Kurumları alanında yapılan mevzuat değişiklikleri, yenilikler ve  çalışmalarla ilgili bilgiler verdikten sonra katılımcıların sorularını cevaplandırmıştır.

     
 XII. Geleneksel Eğitim Sempozyumu    XII. Geleneksel Eğitim Sempozyumu
 XII. Geleneksel Eğitim Sempozyumu    XII. Geleneksel Eğitim Sempozyumu
     

MEB Beşevler Kampüsü E Blok Beşevler ANKARA /Çankaya - MTSK ve Özel Kurumlar413 30 34Öğrenci İşleri413 25 09Özel Okullar 413 34 25 İzleme ve Denetim413 25 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.